Privātums

Privātuma politika

Šajā privātuma politikā ir aprakstīta privātuma prakse attiecībā uz Icebergbuilder tīmekļvietnēm un pakalpojumiem. Šī privātuma politika attiecas tikai uz šādā tīmekļvietnē savākto informāciju: www.icebergbuilder.com

Lietojot šo vietni un Icebergbuilder sniegtos pakalpojumus vai iesniedzot Icebergbuilder personisku informāciju šajā tīmekļvietnē vai jebkurā Icebergbuilder pakalpojumā, jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.

Jūs skaidri piekrītat tam, ka mēs varam:

apstrādāt jūsu datus (saskaņā ar šo privātuma politiku un ievērojot jūsu tiesības);
izmantot sīkdatnes (jūs varat atslēgt lielāko daļu sīkdatņu);
izmantot tīmekļa analītikas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);
izmantot mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);
sazināties ar jums ar e-pasta starpniecību (mēs nenosūtīsim jums nebūtiskus e-pasta ziņojumus, ja vien jūs nepierakstīsieties to saņemšanai).

Kā mēs vācam un lietojam informāciju?

Kā un kāda veida informāciju mēs vācam?

Mēs vācam tikai tādu personisko informāciju, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Kad jūs lietojat Icebergbuilder tīmekļvietni vai pakalpojumus, mūsu serveri automātiski ieraksta informāciju, ko jūsu pārlūks nosūta ikvienai jūsu apmeklētai tīmekļvietnei, piemēram, diennakts laiku, pārlūka veidu, atsauces tīmekļvietnes adresi un jūsu IP adresi.

Reģistrējoties Icebergbuilder pakalpojumiem, mēs varam lūgt jūs sniegt tādu informāciju kā jūsu vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums un e-pasta adrese. Ja jūs veicat pasūtījumu tiešsaistē pie mums, mēs varam lūgt sniegt arī papildu informāciju, piemēram, rēķina izrakstīšanas adresi.

Parakstoties uz mūsu e-pasta informatīvajiem ziņojumiem, jums būs jāsniedz sava e-pasta adrese.

Veicot pasūtījumu tiešsaistē pie mums, jūs varat tikt novirzīts uz SSL drošu tīmekļvietni, ko vada mūsu uzticams rēķinu apstrādes komersants (PayPal (Europe) S.à.r.l. et Cie, S.C.A. un tā saistītie uzņēmumi vai AS Swedbank), kur jums būs jāsniedz personiska informācija (tostarp, savas kredītkartes informācija) mūsu rēķinu apstrādes komersantam. Informāciju, ko jūs sniedzat mūsu rēķinu apstrādes komersantam, apstrādās saskaņā ar tā privātuma politiku (kas ir pieejama rēķinu apstrādes komersanta mājas lapā) un līdz ar to iesakām jums iepazīties ar šādu politiku pirms pirkuma veikšanas. Icebergbuilder būs piekļuve jūsu vārdam, uzvārdam, uzņēmuma nosaukumam, adresei un kontaktinformācijai, bet mums nebūs piekļuves jūsu kredītkartes vai maksājuma konta piekļuves datiem.

Mēs nevācam un neglabājam kredītkartes vai debetkartes informāciju.

Kā mēs varam izmantot savākto informāciju?

Mēs varam izmantot savākto personisko informāciju šādiem nolūkiem:

- lai sniegtu jums jūsu pieprasītos produktus un pakalpojumus;
- lai apstrādātu jūsu pasūtījumus, noformētu rēķinus un ziņotu jums par jūsu pasūtījuma statusu;
- lai sekmētu produktu un pakalpojumu abonēšanas atjaunošanu;
- lai sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu;
- drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
- lai sniegtu jums informāciju saistībā ar izmaiņām jūsu lietotajos produktos un pakalpojumos;
- lai nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un citu informāciju, ja esat piekrituši to saņemt;
- lai veiktu jebkādus tirdzniecības veicināšanas pasākumus, ja esat piekrituši šādiem tirdzniecības veicināšanas pasākumiem;
- lai ievērotu vai pārliecinātos par atbilstību piemērojamajiem likumiem, normām un noteikumiem;
- lai atkārtoti sazinātos ar jums Facebook, izmantojot Facebook Pielāgoto auditoriju funkciju.

Ja nevēlaties saņemt informatīvos ziņojumus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju, kas nav īpaši svarīga jūsu nopirkto vai abonēto produktu un pakalpojumu lietošanai, jūs varat viegli atteikties no turpmākās saziņas jebkurā brīdī, klikšķinot uz saites no mums saņemtā ziņojumu apakšā vai nosūtot skaidru pieprasījumu atteikt abonēšanu uz support@icebergbuilder.com.

Mēs varam izmantot savākto informāciju, kas nav personiska, šādiem nolūkiem:

- lai personalizētu un palīdzētu jums lietot Icebergbuilder tīmekļvietni un pakalpojumus;
- lai uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, klientu pieredzi un reklāmas stratēģiju;
- drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
- lai identificētu darbības un darījumus, kas tiek veikti ar saistītas tirgvedības vai novirzīšanas programmas starpniecību;
- mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanai;
- statistikas vai izpētes un analīzes nolūkiem.
Turklāt mēs varam novērst personiskas informācijas identificēšanu, dzēšot jebkādu informāciju, kas identificē konkrēti jūs, un iepriekš norādītajiem nolūkiem izmantot tikai atlikušo informācijas daļu.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešām personām turpmāk minētajos gadījumos.

Lai sniegtu mūsu partneru piegādātos pakalpojumus. Mēs izmantojam citus uzņēmumus, kas var iekļaut, bet neaprobežojas ar esošām vai turpmākām saistītām korporatīvām personām, lai sniegtu kopīgus pakalpojumus vai noteiktus pakalpojumus mums vai mūsu vārdā un palīdzētu mums vadīt mūsu komercdarbību. Ja ir jāpiegādā pakalpojums, ko veic mūsu trešās puses partneris, jūsu informācija var tikt pārsūtīta vai padarīta pieejama mūsu pieprasīto pakalpojumu sniedzošajam partnerim. 


Saistībā ar korporatīviem pasākumiem. Ja mūsu uzņēmumu vai noteiktus aktīvus, ar kuru starpniecību jūs esat mums snieguši informāciju, pārdošanas, apvienošanās, reorganizācijas, maksātnespējas, darbības izbeigšanas vai likvidācijas rezultātā iegādājas trešā persona, jūsu personas informācija var pāriet attiecīgā uzņēmuma īpašumā saskaņā ar piemērojamajiem likumiem. Šādā gadījumā jūsu personiskās informācijas lietošanai no šāda pārņēmēja uzņēmuma puses joprojām tiks piemērota šī privātuma politika, jebkādi piemērojamie papildu privātuma paziņojumi un jūsu privātuma vēlmes, par ko esat mūs informējuši.


Lai ievērotu juridiskās prasības, sadarbotos ar tiesībsargājošām iestādēm, novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu SIA Positive Company, jūsu un citu personu likumīgās tiesības. Ciktāl to skaidri neaizliedz piemērojamie likumi, mēs varam izpaust mūsu savākto personisko informāciju, nepaziņojot jums, ja mēs godprātīgi uzskatām, ka izpaušana ir atbilstoša, lai :(a) ievērotu jebkādu piemērojamo likumu, noteikumu, juridisko procesu vai īstenojamu valdības pieprasījumu; (b) sadarbotos ar tiesībsargājošajām iestādēm vai citām valdības iestādēm izmeklēšanas jomā (šādā gadījumā informāciju pieprasītājai tiesībsargājošajai iestādei vai valdības dienestam nav obligāti oficiāli jāiesniedz mums pavēste); (c) izmeklētu, novērstu vai veiktu pasākumus saistībā ar iespējamām noziedzīgām darbībām; (d) izpildītu līgumu; aizsargātu un aizstāvētu SIA Positive Company, tā saistīto korporatīvo personu un to attiecīgo darbinieku, klientu un partneru, un aģentu, citu lietotāju un vispārējās sabiedrības tiesības vai īpašumu; vai (e) rīkotos situācijās, kurās pastāv apdraudējums jebkuras personas personiskai drošībai.