VIDEO PAMĀCĪBA MAZAJIEM UN AUGOŠAJIEM UZŅĒMĒJIEM

Kā sakārtot digitālo pārdošanu?

Uzzini, kas Tev vajadzīgs, lai varētu pats uzbūvēt veiksmīgu klientu piesaistes sistēmu internetā, sākot no mājaslapas līdz stratēģiskiem digitālās pārdošanas ceļiem (funnel)

IZMĒĢINI BEZ MAKSAS!

Konta izveide prasīs mazāk par 60 sekundēm. Izmēģini bez saistībām un līgumiem – pārtrauc dalību jebkurā brīdī ar vienu pogas klikšķi.

rīki pārdošanai internetā

Daži no rīkiem, ko varēsi lietot

Icebergbuilder plāni un iespējas

Izvēlies savu īsto plānu

RISE

blank
Ērti pārdod savus produktus un pakalpojumus ar moderna un efektīva e-veikala un pārdošanas ceļa (funnel) palīdzību. Risinājums, kas automātiski un pārliecinoši audzē klientu skaitu un pārdošanas rezultātus Tavam biznesam!

BASE

blank

Gatavojies savam lielajam lēcienam, uzbūvējot mājaslapu, kas ir optimizēta klientu piesaistei un vāc potenciālo klientu kontaktus ar profesionālām klientu sazināšanās formām un popup, lai pārvērstu apmeklētājus klientos!

PIETIEK ATLIKT SAVU SAPNI, REĢISTRĒJIES UN SĀC BŪVĒT SAVU VEIKSMES STĀSTU AR ICEBERGBUILDER JAU ŠODIEN!

Jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, IcebergBuilder ir piemērots visu zināšanu līmeņiem. Pat, ja Tava izpratne par pārdošanu internetā līdzinās nullei, mēs parūpēsimies, lai Tu soli pa solim sāc izprast, kā strādā mājaslapa, e-veikals un klientu piesaiste internetā.

Ar Wix un Squarespace Tu varēsi izveidot sev skaistu mājaslapu no sagatavēm, un tas arī viss – šie pakalpojumi nepiedāvā ne rīkus, ne apmācības, kas veidotu efektīvus klienta ceļus (funnels) un novirzītu Tavus interesentus pie reāliem pirkumiem. Tas nozīmē, ka Tev tāpat būtu jāmeklē ārpakalpojumi, kas varētu Tev palīdzēt pārdot. IcebergBuilder ietver to un vēl vairāk – mēs Tev dodam rīkus un rādām, kā tos lietot, lai Tu varētu sasniegt to ko vēlies – vairāk klientus un palielināt finanšu ienākumus.

Ja esi jau uzbūvējis savu mājaslapu ar WordPress, tad diemžēl tiešā veidā nevarēsi to pārnest zem Icebergbuilder, jo icebergbuilder ir jau gatava rīku kaste, kas ir optimizēta klientu piesaistei un pārdošanai. Tev ir 3 opcijas:
1) būvēt savu lapu no nulles pie mums
2) pasūtīt, lai kāds no mūsu ekspertiem pārnes Tev lapas dizainu un funkcionalitāti no Tavas lapas uz Tavu icebergbuilder lapu uz kuras būs pieejami arī visi rīki
3) palikt icebergbuilder zem sava subdomēna (piem ib.tavsdomens.lv), kur varēsi izmantot platformas rīkus, lai būvētu digitālos pārdošanas ceļus 

Jā, IcebergBuilder ir veidots, lai Tu bez jebkādām priekšzināšanām par dizainu vai lapas kodēšanu, kā arī netērējot naudu dizainerim, varētu uzbūvēt sev lapu, kas piesaista klientus un pārdod. Izvēlies no sagatavēm vai uzbūvē no baltas lapas – ja proti lietot Microsoft Word, ar IcebergBuilder Tev nebūs nekādu problēmu.

IcebergBuilder pakalpojumam ir fiksēta cena ikmēneša maksājumiem. Ja nu izlemsi, ka IcebergBuilder diemžēl Tev neder, varēsi jebkurā brīdī atcelt ar vienu klikšķi – bez jebkādiem jautājumiem! Atceries, ka joprojām spēkā paliek 14 dienu bezmaksas izmēģinājums – pieraksties, apskaties un saproti, vai IcebergBuilder Tev der!

Protams, ja Tev vēl nav mājaslapas vai Tev ir neefektīva mājaslapa, ko vairs neizmantosi, varēsi ar vienas apmācību lekcijas palīdzību savu domeinu pieslēgt Icebergbuilder veidotajām lapām. Taču, ja Tev ir sava mājaslapa, ko vēl plāno uzturēt, IcebergBuilder būvētos klientu ceļus (funnels) un pārdošanas lapas varēsi likt zem sava subdomeina (piem. funnel.tavsdomens.lv).

© Ltd. Positive Company. All Rights Reserved.