+371 20414111

Online apmācības darītājiem: digitālā mārketinga pamati. Tagad ikviens, arī Tu, vari iemācīties izveidot efektīvu, izmērāmu un uzlabojamu klientu piesaistes sistēmu, kas pelna naudu un sasniedz izvirzītos mērķus!

Ja Tu neproti pārdot efektīvi internetā, Tu iztērēsi simtiem stundu un tūkstošiem eiro eksperimentos - bez garantijas, ka sasniegsi jebkādu rezultātu!

Re: Kā pārdot internetā?

Neatkarīgi vai esi uzņēmējs, pašnodarbinātais, digitālā mārketinga entuziasts vai tikai gribētu kaut kad nākotnē kaut ko pārdot internetā, Tev IR jāsaprot, kā strādā digitālā pārdošana!


Kāpēc?


Vienalga, vai Tava prece ir pieejama veikalā vai i-veikalā, pētījumi rāda, ka 88% no patērētājiem meklēs Tevi internetā, pirms kaut ko nopirks no Tevis. Mūsdienās digitālais mārketings sasniedz VISUS, jo pat Tava ome atrodas digitālajā vidē. Tas ir pasaulē efektīvākais pārdošanas kanāls, bet tas ietver daudz aspektus, kurus sākumā ir grūti izprast un pareizi pielietot, lai neizniekotu laiku un naudu. Tāpēc es izveidoju šo meistarklasi, kas saliks visu pa plauktiņiem un palīdzēs Tev saprast no kura gala sākt būvēt savu digitālo klientu piesaisti, kurus kanālus izvēlēties un kā to darīt efektīvi.


Kristiāns Līcis

Arī es sāku no nulles punkta ar nulle zināšanām

Nav nekā briesmīgāka par sajūtu, kad tik ļoti gribi attīstīt savu ideju, būt veiksmīgs, pelnīt lielu naudu un piepildīt savus sapņus par ceļojumiem, savu dzīvokli, mašīnu un nodrošinātu nākotni, bet nezini, kā to izdarīt, un informācijas ir tik daudz, ka plīst galva. Vienīgais, kas man bija skaidrs - savi produkti un pakalpojumi ir jāpārdod internetā, jo tur ir gandrīz visi modernās pasaules cilvēki.


Gandrīz trīs gadus izmēģinot visas iespējamās baltās un melnās taktikas, secināju, ka vienīgā un efektīvākā lieta, ko vari darīt, ir spēlēt pēc labākajiem digitālā mārketinga noteikumiem, kas arī sniedz reālus rezultātus. Tas ir ļāvis notestēt vairāk nekā 35 idejas un attīstīt biznesu līdz sešciparu peļņai. Lai arī Tev nebūtu jātērē tūkstošiem eiro eksperimentos un jāiznieko simtiem stundas mēģinot kaut ko saprast, esam apkopojuši šos efektīva digitālā mārketinga pamatus ērti pieejamās online lekcijās.

Kā pārdot internetā?

Kā ar digitālā mārketinga palīdzību audzēt un attīstīt jebkāda tipa biznesu lēti un efektīvi

Iepazīsties ar online video meistarklasi:

Kā pārdot internetā? 

Digitālā mārketinga pamati.

Kā ātri apgūt laba digitālā mārketinga pamatnoteikumus, izvēlēties sev efektīvākos kanālus un saslēgt to visu pārbaudītā digitālā mārketinga shēmā, kas sniedz reālus rezultātus peļņā!

Ko Tu iemācīsies "Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati" video lekcijās?

1. LEKCIJA: Kas ir digitālais mārketings? 

Bez aplinkiem iemācies, kā digitālais mārketings strādā un no kādiem kanāliem tas sastāv, lai Tu brīvi orientētos digitālās pārdošanas pasaulē un uzsāktu piesaistīt klientus jau rīt! 

2. LEKCIJA: Klientu ceļš - veiksmīga digitālā mārketinga pamats

Uzzini, kāpēc pārdošanas ceļš (funnel) ir jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga, kā arī 7 klientu ceļa posmus, caur kuriem izvedot savu klientu, Tu iegūsi lojālus pircējus un nopelnīsi vairāk par saviem konkurentiem! 

3. LEKCIJA: Satura mārketings - svarīgākais elements Tavā stratēģijā

Iemācies 6 priekšnoteikumus perfektam satura mārketingam, lai ne tikai piesaistītu interesi savam uzņēmumam, bet arī aizvestu savus klientus no intereses līdz reālam pirkumam. 

4. LEKCIJA: Maksas reklāma - kā izvēlēties starp Google, Facebook, Twitter, YouTube un citiem kanāliem?

Uzzini, kuros kanālos visefektīvāk noķert tieši Tavus klientus, kā arī apgūsti 5 veiksmīgas digitālās reklāmas noslēpumus (viena no tām noteiks vairāk kā 60% Tavas reklāmas veiksmes), kas ļaus ietaupīt naudu uz liekiem eksperimentiem.

5. LEKCIJA: Sociālo tīklu mārketings - 4 lietas, kas Tev jādara sociālajos tīklos, ja gribi būt veiksmīgs

Uzzini, kā izveidot pārdomātu sociālo mediju stratēģiju, kas ne tikai savāc “likes” un “shares”, bet arī kalpo, lai potenciālos klientus pārvērstu pastāvīgos klientos, kas pie Tevis atgriežas vēl un vēl.

6. LEKCIJA: E-pastu mārketings - joprojām efektīvākais pārdošanas kanāls

Uzzini par 3 veida e-pastiem, ko sūtīt saviem klientiem un kļūsti gudrāks par saviem konkurentiem, iemācoties izmantot e-pastu mārketingu tā, lai pārdošana notiek gluži automātiski.

7. LEKCIJA: SEO - Kas ir meklētājprogrammu optimizācija un kā to pielietot klientu ieguvē?

Apgūsti pamatus vienā no šī brīža spēcīgākajām mārketinga praksēm un iemācies, kā to veidot, lai Tava lapa ģenerētu ne tikai apmeklētājus, bet arī peļņu.

8. LEKCIJA: Kā mērogot un uzlabot digitālās pārdošanas procesu?

Iemācies optimizēt savus pārdošanas rādītājus un beidzot saproti, kas ir svarīgākie rādītāji digitālā mārketinga efektivitātē un ko Tu vari mainīt, lai Tava pārdošana internetā tiek līdzi tendencēm un klientu vēlmēm. 

BONUSI

BONUSA LEKCIJA: Ko darīt, ja man nav produkta, ko pārdot internetā?

Iemācies 4 taktikas, kā jau tagad sākt pārdot un pelnīt digitālajā pasaulē, pat ja Tev vēl nav sava produkta!

Piekļuve slēgtai Facebook domubiedru grupai

Apmainies ar idejām, jautājumiem par un ap klientu piesaisti un digitālo mārketingu ar mani un citiem grupas dalībniekiem - freelanceriem, uzņēmējiem un mārketinga entuziastiem!

Kam lekcijas paredzētas?

JAUNIEM VAI ESOŠIEM UZŅĒMĒJIEM

Vienalga, vai Tev ir 5 gadu pieredze pārdošanā vai Tu tikai tagad esi uzsācis savu biznesu, Tu iemācīsies jaunus paņēmienus klientu piesaistē un piedāvājumu pārdošanā, lai sasniegtu savus biznesa mērķus.

PAŠNODARBINĀTAJIEM

VAI FREELANCERIEM

Tavi ienākumi balstās tikai uz to, cik pats vari pārdot savus fotopakalpojumus, pašdarinātās rotas vai jogas nodarbības, tādēļ Tev ir jāzina par visiem veidiem, kā sevi padarīt redzamu un pelnīt.

MĀRKETINGA ENTUZIASTIEM

Ja Tu interesējies par mārketingu vai jau darbojies nozarē, Tu iegūsi jaunas zināšanas par paņēmieniem, kas joprojām Latvijas mērogā tiek reti pielietoti, lai paceltu pārdošanu nākamajā līmenī.

CILVĒKIEM, KAS GRIB PELNĪT

Pat, ja Tev vēl nav izstrādāts produkts vai pakalpojums vai Tu tikai gribētu pārdot internetā, Tu jau tagad vari būvēt savu mārketingu, lai cilvēki zina par Tavu lielisko ideju, atstāj savus kontaktus vai jau veic pasūtījumu.

Ko saka mūsu lietotāji pēc apmācību izmēģināšanas:

Viens no vadošajiem advokātiem zvērinātu advokātu birojā “Davidsons un partneri” Rihards Niedra ir jau ilgs Icebergbuilder platformas lietotājs, kurš saprata, ka vēlētos papildus apgūt arī digitālā mārketinga pamatus "Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati" meistarklasē. Lūk, ko viņš saka pēc lekciju noskatīšanās:

Savam birojam “Davidsons un partneri” mārketingu daļēji būvējam mēs paši, jo uzskatu, ka mēs vislabāk pārzinām savus klientus, ko un kā viņiem reklamēt, lai mūsu pakalpojumi viņus sasniegtu. Ar Icebergbuilder lekciju un rīku palīdzību jau esmu apguvis, kā uzbūvēt potenciālajiem klientiem pievilcīgu mājas lapu, taču gribēju iegūt vēl papildus zināšanas, lai pilnībā izprastu, no kā sastāv digitālais mārketings. Manuprāt, nav jēgas mārketinga pakalpojumus iepirkt no malas, kamēr neizproti pietiekoši daudz detaļu, lai pats spētu nodefinēt, kas Tev vajadzīgs. Tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ izvēlējos apgūt digitālo mārketingu šajās online apmācībās. Apmācības iesaku visiem, kas grib dzirdēt viegli saprotamus skaidrojumus, nevis vienkārši "gudras" frāzes.


Rihards Niedra

Zvērināts Advokāts birojā “Davidsons un partneri”

Nelaid garām iespēju pacelt savu klientu piesaisti nākamajā līmenī ar šīm video apmācībām!

Šīs apmācības Tev palīdzēs:


  • Nopelnīt vairāk naudas (lietojot taktikas, par kurām Tu vēl nezini);
  • Ietaupīt laiku (Tev nebūs pašam jāmācās no savām kļūdām, jo esmu jau to izdarījis Tavā vietā);
  • Izvairīties no apkaunojošām un nevajadzīgām kļūdām;
  • Kļūt par sava uzņēmuma varoni, centienus pārdot internetā beidzot padarot ienesīgus;
  • Izvēlēties īstos digitālā mārketinga kanālus un saslēgt tos pārbaudītā, naudu nesošā sistēmā;
  • Iegūt mērāmus, pārskatāmus rezultātus un zināt, kā tos uzlabot;
  • Piesaistīt jaunus interesentus savai lapai un aizvest viņus no intereses līdz pirkumam!

Ko Tu iegūsi?

8+1 lekciju apmācību kursu

“Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”

Piekļuvi slēgtai Facebook

domubiedru grupai informācijas apmaiņai ar nozares profesionāļiem

Papildu lekciju BONUSĀ: “Ko darīt, ja man nav produkta, ko pārdot internetā?”

Izvēle ir Tavās rokās. Spied "Pievienoties apmācībām" un sāc pārvērst interesentus par klientiem jau šodien!

“Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”

Kā ar digitālā mārketinga palīdzību audzēt un attīstīt jebkāda tipa biznesu lēti un efektīvi

“Kā pārdot internetā?

Digitālā mārketinga pamati”

tiešsaistes apmācības


Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu "Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati", dod man ziņu un es nekavējoties atgriezīšu Tavu maksājumu pilnā apmērā! 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz kristians@icebergbuilder.com. Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, lai rezervētu sev vietu nākamajā grupā, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad pieņem gala lēmumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājums: Kāds ir apmācību formāts?

Apmācības sastāv no video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā. Lekcijas ir ~20 minūšu garas, un tās visas ir pieejamas tiešsaistē.


Kur tas ir bijis nepieciešams, esmu pa tiešo ierakstījis, ko es spiežu uz sava datora ekrāna, lai Tu varētu atkārtot darbības un sasniegt tieši tādu pašu rezultātu.


Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā vai sūtot privātu ziņu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jautājums: Cik ilgi man būs pieejamas šīs apmācības?

Tu apmācībām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.


Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru digitālā mārketinga aspektu.


Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu mārketingu, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Jautājums: Kā un kad es saņemšu lekcijas?

Reģistrējoties Tu e-pastā saņemsi unikālu piekļuvi. Lekciju saturu nosūtīsim Tev saitē uz Icebergbuilder lapu, kurā apkopotas visas 8+1 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.


Skatoties lekcijas, Tev, visticamāk, radīsies kādi jautājumi - tāpēc, lai varētu laicīgi atbildēt uz visiem dalībnieku jautājumiem un pievērsties katram individuāli, apmācību dalībniekus uzņemam grupās.


Jautājums: Ko darīt, ja man radīsies kādi jautājumi?

Ja, skatoties lekcijas, Tev radīsies jebkādi jautājumi par digitālā mārketinga un pārdošanas niansēm, varēsi tos droši uzdot mūsu slēgtajā Facebook grupā, jo, visticamāk, arī kādam citam būs radies tāds vai līdzīgs jautājums.


Vai arī vari droši sūtīt man privātu ziņu uz epastu vai Facebook lapu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim jebkādos tehniskos vai personīgos jautājumos! 

Jautājums: Esmu pilnīgs iesācējs un ar digitālo pārdošanu esmu uz Jūs. Vai man šīs apmācības būs piemērotas?

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.


Visus konceptus es aprakstu vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt digitālā mārketinga pamatus.


Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu vai nu privāti vai mūsu Facebook grupā! 

Jautājums: Vai ir vērts pieteikties, ja es jau esmu mācījies digitālo mārketingu un/vai man ir pieredze?

Ja Tu jau esi iepriekš interesējies par digitālo mārketingu, tad, visticamākais, ka ar daudziem no konceptiem un idejām būsi jau pazīstams.


Labā ziņa ir, ka daudzi pieredzējuši mārketinga speciālisti ir sajūsmā par šīm apmācībām, jo ir daudz dažādu nianšu un taktiku, par kurām viņi iepriekš nezināja un kas tagad palīdz uzlabot viņu reklāmas un palielināt ienākumus.


Ja Tu uztraucies, ka zināsi jau visu, ko es mācu, tad es iesaku vienkārši piereģistrēties, paskatīties lekcijas un prasīt naudu atpakaļ, ja nebūsi iemācījies neko jaunu.

Jautājums: Kā strādā naudas atgriešanas garantija?

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz kristians@icebergbuilder.com 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.


Tas nozīmē, ka Tev nav jāpieņem gala lēmums tagad. Piesakies, lai rezervētu savu vietu grupā, apskaties vai apmācības sniedz Tev gaidīto rezultātu un tikai tad pieņem gala lēmumu!


Naudas atgriešanas garantiju es varu atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka es zinu, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!


Jautājums: Vai ir droši apmaksāt apmācības ar manu maksājumu karti?

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.


Ja Tev nepatīk maksāt ar maksājumu karti, tad vienmēr ir iespēja izmantot PayPal.

“Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”

Kā ar digitālā mārketinga palīdzību audzēt un attīstīt jebkāda tipa biznesu lēti un efektīvi

“Kā pārdot internetā?

Digitālā mārketinga pamati”

tiešsaistes apmācības


Atgādinu: Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu "Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati", dod man ziņu un es nekavējoties atgriezīšu Tavu maksājumu pilnā apmērā!

30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz kristians@icebergbuilder.com. Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, lai rezervētu sev vietu nākamajā grupā, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad pieņem gala lēmumu.

© SIA Positive Company. Visas tiesības rezervētas.